Вітаємо Вас на головному інтернет-порталі м.Верховина Івано-Франківської області!
                    Наша адреса: verchovyna@at.ua              Шануємо і пам'ятаємо невинно убієних Героїв України!             Наша адреса: verchovyna@at.ua                     
Вхід на сайт

Меню сайту

День міста 2015

Веб-камера!!!

Синоптик

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:


Нам 3 роки!

Оплати за світло

Замовляй рекламу

Меблі

Барахолка

Фото-відео

Купуй українське

Block title

Місцеві пльотки

Знай наших

Верховинські вісті

Головна » Запитай у юриста

   Вчора на адресу нашого сайту надійшов лист від пані Оксани, яка просить допомоги у вирішенні питання. Пропонуємо його Вашій увазі:

   "Доброго дня! Я переоформлюю земельну ділянку, яку успадкувала. Але коли звернулася до Держземагенства для того, щоб отримати Витяг вони дали мені відмову, у Постанові написали, що не відповідає Держ. акт вимогам законодавства. Виявилося, що кадастровий номер з помилкою. Там повинно б ... Читати далі »

Категорія: Запитай у юриста | Переглядів: 919 | Додано: Administrator | Дата: 23.08.2014 | Коментарі (3)

   Одразу хочу зазначити, що трудові відносини одна з найважчих галузей права, оскільки Кодекс законів про працю прийнятий в Україні ще в 1971 році. Далі в тексті Кодекс). А тому, деякі речі втратили актуальність, натомість з розвитком так званого "ринку праці" багато нюансів є неврегульованими. На часі є прийняття нового Кодексу. Однак, поговоримо про нині діючі норми.
Категорія: Запитай у юриста | Переглядів: 1478 | Додано: Administrator | Дата: 15.03.2014 | Коментарі (4)

   З 1 січня 2013 року набрав чинності Закон України "Про безоплатну правову допомогу" в частині надання безоплатної вторинної правової допомоги. У зв'язку з правовим нігілізмом, дуже незначний відсоток населення країни розуміє, про що це і для чого. Насправді цей Закон є дуже важливим і прийнятий для захисту найбільш вразливої частки населення.
Категорія: Запитай у юриста | Переглядів: 1066 | Додано: Administrator | Дата: 07.10.2013 | Коментарі (0)

   Звернутись до теми, яку хочу озвучити, змусила величезна кількість людей, ошуканих та загнаних в глухий кут кредитними зобов’язаннями різного роду.
   Це – не стаття роз’яснення, а стаття-попередже ... Читати далі »
Категорія: Запитай у юриста | Переглядів: 943 | Додано: Administrator | Дата: 10.09.2013 | Коментарі (0)

   Майже кожна людина, примножуючи свої матеріальні статки хоче їх залишити після своєї смерті нащадкам. Здавалося б що складного в тому щоб заповісти своє майно чи прийняти спадщину? Однак, на практиці виявляється, що проблем є багато і не всі їх можна вирішити в позасудовому порядку. Ці проблеми виникають переважно при спадкуванні за законом, оскільки за наявності заповіту спадкування стає більш визначеним і врегульованим з точки зору кола спадкоємців, які чітко зазначені у заповіті. Оскільки обсяг інформації досить вел ... Читати далі »
Категорія: Запитай у юриста | Переглядів: 1456 | Додано: Administrator | Дата: 02.03.2013 | Коментарі (1)

   На жаль, досить часто подружжя приходить до висновку, що сім’ї як такої не існує, почуття зникли і шлюб втратив актуальність. Я не буду говорити про причини розірвання шлюбу, бо вони завжди різні, хоча і мають спільні ознаки. У цій статті хочу розповісти про основні проблеми і питання які виникають при розірванні шлюбу.
Категорія: Запитай у юриста | Переглядів: 1285 | Додано: Administrator | Дата: 28.01.2013 | Коментарі (4)

Статистика

Онлайн всього: 11
Гостей: 11
Користувачів: 0

Пошук

Категорії розділу
Верховинська бреха [32]
В цьому розділі будуть розміщуватися неперевірені новини Верховинщини
Запитай у юриста [6]
Дана рубрика надає можливість отримання безкоштовної консультації з правових питань. Консультує досвідчений правник, адвокат за фахом Лена Рашковська. Свої питання надсилайте на електронну пошту - verchovyna@at.ua
Верховина туристична [19]
Цікаві історії про мальовничий куточок Карпат - чарівну Верховинщину, Ви знайдете у цьому розділі. Приємних Вам подорожей!
Знай наших [5]
Шановні читачі! Нова рубрика "Знай наших" в інтерв'ю з жителями району розповість Вам про непересічних верховинців. Рубрику веде Галина Кутащук - науковий співробітник музею Гуцульщини.
Спортивна Верховина [28]
Завжди свіжі спортивні новини Верховини та Верховинського району.
З поштової скриньки [35]
В даній рубриці публікуються статті, які надсилають нам дописувачі. Сайт не розділяє та не нав'язує їх думки!
Проба пера [14]
"Проба пера" - це рубрика прозових творів та віршів молодих письменників та поетів Верховинщини. Її автор - талановитий хлопець Іван Терлюжак з с.Пробійнівка.
Фотодовідник Верховинщини [2]
Нова рубрика "Фотодовідник Верховинщини" - це цікаві репортажі та незабутні фото з мальовничих місцин Верховинщини. Періодично в ній будуть висвітлюватися найкращі фотознімки нашого району. Автор рубрики: Василь Дячук (м.Верховина)
Ні пропаганді! [15]
Рубрику створено з метою об'єктивного висвітлення подій в Україні, котрі доволі часто піддаються спотворенню з боку ЗМІ іноземних держав.
Привітання [1]
Відтепер вітати дорогу Вашому серцю людину ми будемо безпосередньо у новинах на нашому сайті в День народження. Теплі слова та фото надсилайте нам заздалегідь (не пізніше ніж за два дні до іменин, дня народження чи іншої визначної події) на електронну адресу - verchovyna@at.ua
Гуцульщинознавство [5]
Тут ми періодично будемо публікувати цікаві історії, вірування та повір'я наших предків. Ви дізнаєтеся, як жили гуцули багато років тому, чим займалися, у що вірили...
Історія рідного краю [2]
Цікава інформація про минуле Верховинщини

Ціни на АЗС

Архів записів

Міні-чат

НПП Верховинський

Вісті Верховини

Нічний клуб

Наше опитування
Хто із кандидатів заслуговує на звання "Людина року 2015 Верховинського району"?
Всього відповідей: 1004

Часткове або повне поширення інформації, розміщеної на сайті рідного міста verchovyna.at.ua, дозволяється у випадку прямого посилання на нього!