Вітаємо Вас на головному інтернет-порталі м.Верховина Івано-Франківської області!
                    Наша адреса: verchovyna@at.ua              Шануємо і пам'ятаємо невинно убієних Героїв України!             Наша адреса: verchovyna@at.ua                     
Вхід на сайт

Меню сайту

День міста 2015

Веб-камера!!!

Синоптик

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:


Нам 3 роки!

Оплати за світло

Замовляй рекламу

Меблі

Барахолка

Фото-відео

Купуй українське

Block title

Місцеві пльотки

Знай наших

Верховинські вісті

Головна » 2017 » Червень » 12 » Офіційно: у мерії роз'яснили обвинувачення жінки у засміченні Верховини
08:23
Офіційно: у мерії роз'яснили обвинувачення жінки у засміченні Верховини

   У мерії відреагували на статтю "Обережно, ходить інспектор, або Як жителям сіл забороняють викидати сміття у Верховині", що з'явилася минулого тижня на нашому інтернет-порталі. Як зазначалося у листі дописувачки, жінку безпідставно звинуватили у засміченні Верховини та навіть склали на неї адмінпротокол. Жінка переконувала на своїй невинуватості та просила допомоги у виявленні справедливості. Втім, у мерії наполягають на іншому...

   Згідно листа Верховинського комбінату комунальних підприємств, якого нам надали у Верховинській міськраді сміття виявили комунальники на березі річки, а серед нього і була обкладинка зошита з контактами ймовірної власниці...

   "2 червня о 8 годині ранку по вул. Гуцульського Повстання на березі річки Чорний Черемош двірником Хомутовою К.І. вкотре було виявлено пакети із домашнім сміттям, один з яких був повністю розірваний. Серед цього сміття були два зошити з прізвищем Зеленчук Віри Михайлівни та її мобільним телефоном. Двірник одразу повідомила інспектора по благоустрою Верховинського ККП та зібрала всі докази, які засвідчують, що дані речі належать саме цій громадянці. Зателефонувавши на даний номер, вище згадану громадянку запросили підійти до міської ради та пояснити ситуацію. Встановлено, що дана громадянка проживає на квартирі по вул. Гуцульського повстання, від речей своїх не відмовляється.

   На громадянку складено протокол про адміністративне правопорушення.

   Адміністративна комісія, яка працює при виконкомі міської ради, розгляне даний протокол.

   Інспектор по благоустрою Верховинського ККП контролює дотримання Правил благоустрою на території міста юридичними та фізичними особами.

   Відповідно до Правил благоустрою забороняється організовувати стихійні сміттєзвалища та викидати сміття на прибережні та придорожні смуги.

   Всі суб’єкти господарювання незалежно від форм власності зобов’язані укласти договори на вивіз твердих побутових відходів, своєчасно здавати їх та здійснювати роздільне сортування.

   Урни для сміття, які розміщені в місті Верховина, призначені для викидання папірців від цукерок, морозива, пляшок під час прогулянки чи відпочинку перехожих громадян."

   P.S. Головний інтернет-портал м.Верховина не є слідчим органом та не в змозі перевіряти ту чи іншу інформацію. Ми лише інформуємо громадськість міста та району про головні події краю, в тому числі повідомляємо про проблеми, які потребують уваги чиновників та негайного вирішення. Разом з тим, ми вимагаємо від владних структур підтвердити чи спростувати ту чи іншу інформацію, що в свою чергу дає читачам можливість контролювати суспільно-важливі процеси.

   З приводу вище порушеного питання адміністрація сайту вислухала та поширила дві версії. Хто винен - звинувачувати не нам. Є для цього компетентні органи, котрі будуть справедливими. Якщо людина винна - вона має нести відповідальність. Разом з тим, якщо вона намагається виправдатися шляхом наклепу - це також карається!

   Ми вдячні Верховинській міській раді, котра так активно стежить за нашими інформаційними випусками і надає завжди офіційні пояснення. Ми вдячні і дописувачу, яка не побоялася відстоювати свої переконання. Нехай переможе правда!

   Користуючись нагодою звертаємося до всіх читачів надсилати нам свої проблеми і ми спільно будемо намагатися їх вирішити. Наша адреса: verchovyna@at.ua

   Тільки разом зробимо нашу рідну Верховину кращою, а життя в ній - комфортнішим!

Переглядів: 793 | Додав: Administrator | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 3
2 кузя   (13.06.2017 22:50)
Віра ти молодець, якщо не винна нічого мовчати, стежачи за статтями, на мою думку вина твоя лише в тому, що на зошиті був твій номер. Я сам неодноразово бачив як в мусорних баках колупаються. По поводу роздільного сміття, товариші про що ви говорите? Де баки для сортування. По коментах дійсно ти права вони були, сам давав, тоді питання до сайту чи такі вони вже обєктивні як ти пишеш.

1 Віра   (13.06.2017 22:05)
Я Зеленчук Віра Михайлівна та котру обвинувачують, ще раз наголошую безпідставно.
Дякую адміністрації сайту за обєктивність та можливість себе захистити від наклепу , отаким чином можна було сказати що сміття знайдено під селещною радою. Я ще раз наголошую що зі слів інспектора та працівниці комунального підприємства обкладинки були знайдені 02 червня біля магазину ПП Ребенчук а комісія проведена 06 червня в кабінеті селещної ради. В статті від мерії пише, що я не відмовляюся від своїх речей, так я не відмовляюся від двох обкладинок, а більше нічого мені не показали, я ще раз наголошую, що обкладинки були викинуті в урну біля Нашого Краю і мене не повинна турбувати доля обкладинок які я викинула в належному місці. Просто абсурдна ситуація мене звинувачують у тому що я не робила. По поводу договору складеного з комунальним підприємством про вивезення твердих побутових відходів я поясннювала в пояснювальній записці яку надала в селещну раду, що я проживаю в смт.Верховина 2 тижня в місяць бо такий мій графік роботи в основному я там тільки ночую. побутові відходи мій тато буваючи у Верховині майже кожен день постійно забирав,Хоча їх і дуже мало було. Їдучи додому біля районного смітника відносив на звалку. Маю питання до мерії ще одне,чи всі жителі смт.Верховина які дійсно проживають у Верховині мають заключенні договора з комунгоспом, таким чином хто не заключив договір він уже потенційний порушник, хоча людина може справно платити за вивіз сміття, а чеки дають не завжди наскільки я знаю. Тому вкотре питаюся де докази, це тільки їхні слова, на мої слова зошити були викинуті в травні, а знайдені в червні. Зошити були цілими а знайдені самі обкладинки, то чому я маю відповідати якщо міг хтось ці зошити вибрати, а потім викинути ще раз, та варіантів безліч. А ще хочу запитатися в адміністрації сайту де діваються коментарі, а то я бачила на першій статті три , а зараз немає ні одного.

-1
3 Administrator   (14.06.2017 06:38)
Коментарі на сайті видалено (приховано) не з нашої ініціативи, а за проханням...

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Статистика

Онлайн всього: 14
Гостей: 13
Користувачів: 1
Administrator

Пошук

Категорії розділу
Верховинська бреха [32]
В цьому розділі будуть розміщуватися неперевірені новини Верховинщини
Запитай у юриста [6]
Дана рубрика надає можливість отримання безкоштовної консультації з правових питань. Консультує досвідчений правник, адвокат за фахом Лена Рашковська. Свої питання надсилайте на електронну пошту - verchovyna@at.ua
Верховина туристична [19]
Цікаві історії про мальовничий куточок Карпат - чарівну Верховинщину, Ви знайдете у цьому розділі. Приємних Вам подорожей!
Знай наших [5]
Шановні читачі! Нова рубрика "Знай наших" в інтерв'ю з жителями району розповість Вам про непересічних верховинців. Рубрику веде Галина Кутащук - науковий співробітник музею Гуцульщини.
Спортивна Верховина [28]
Завжди свіжі спортивні новини Верховини та Верховинського району.
З поштової скриньки [35]
В даній рубриці публікуються статті, які надсилають нам дописувачі. Сайт не розділяє та не нав'язує їх думки!
Проба пера [14]
"Проба пера" - це рубрика прозових творів та віршів молодих письменників та поетів Верховинщини. Її автор - талановитий хлопець Іван Терлюжак з с.Пробійнівка.
Фотодовідник Верховинщини [2]
Нова рубрика "Фотодовідник Верховинщини" - це цікаві репортажі та незабутні фото з мальовничих місцин Верховинщини. Періодично в ній будуть висвітлюватися найкращі фотознімки нашого району. Автор рубрики: Василь Дячук (м.Верховина)
Ні пропаганді! [15]
Рубрику створено з метою об'єктивного висвітлення подій в Україні, котрі доволі часто піддаються спотворенню з боку ЗМІ іноземних держав.
Привітання [1]
Відтепер вітати дорогу Вашому серцю людину ми будемо безпосередньо у новинах на нашому сайті в День народження. Теплі слова та фото надсилайте нам заздалегідь (не пізніше ніж за два дні до іменин, дня народження чи іншої визначної події) на електронну адресу - verchovyna@at.ua
Гуцульщинознавство [5]
Тут ми періодично будемо публікувати цікаві історії, вірування та повір'я наших предків. Ви дізнаєтеся, як жили гуцули багато років тому, чим займалися, у що вірили...
Історія рідного краю [2]
Цікава інформація про минуле Верховинщини

Ціни на АЗС

Архів записів

Міні-чат

НПП Верховинський

Вісті Верховини

Нічний клуб

Наше опитування
Чи задоволені Ви обслуговуванням на верховинському автовокзалі?
Всього відповідей: 306

Часткове або повне поширення інформації, розміщеної на сайті рідного міста verchovyna.at.ua, дозволяється у випадку прямого посилання на нього!