Вітаємо Вас на головному інтернет-порталі м.Верховина Івано-Франківської області!
                    Наша адреса: verchovyna@at.ua              Шануємо і пам'ятаємо невинно убієних Героїв України!             Наша адреса: verchovyna@at.ua                     
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Верховина-Форум » Верховино, світку ти наш » Автовокзал "Верховина" » Чи здають Вам решту, при покупці квитка в касі? (Чи здають Вам решту, при покупці квитка в касі?)
Чи здають Вам решту, при покупці квитка в касі?
Чи здають Вам решту, при покупці квитка в касі?
AdministratorДата: Субота, 08.06.2013, 19:59 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Администраторы
Нагороди: 0
Репутація: 100
Статус: Online
Касири автовокзалу округлють суму і не здають решту монетами пасажирам. Чи трапляються з Вами такі історії?

Swjatic.Дата: Неділя, 09.06.2013, 14:22 | Повідомлення # 2
Група: Гости

Практично така ситуація стається завжди, як купляю квиток у касі, ще жодного разу не отримував здачу у вигляді копійок.

ГістьДата: Неділя, 09.06.2013, 15:38 | Повідомлення # 3

І мені ніколи не здають. Раз спитала за здачу, а мені відповіли що не мають копійок!

МашаДата: Понеділок, 10.06.2013, 23:24 | Повідомлення # 4

Там про слово ''монети'' напевно взагалі не знають. Я одна з таких, які решти на нашому Автовокзалі ніколи не бачила. Їм мало зарплатні, вони ще й таким способом хочуть заробити. Копійка до копійки є дві, о так і заробляють.

ГістьДата: Четвер, 05.09.2013, 11:22 | Повідомлення # 5

А ще там постійно грубіянять касири, а по телефону вони взагалі спілкуватися не вміють...потрібно вживати міри, або провести з ними розмову...!

анькаДата: П'ятниця, 20.09.2013, 14:26 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 1
Статус: Offline
касири ніколи не здають здачу. Вони заробляють кругленьку суму на людях. Я не розумію куди дивляться органи? Таких хамок і шахрайок треба карати по закону.

ГістьДата: Неділя, 15.12.2013, 02:15 | Повідомлення # 7

Поваги до людей немає, якщо в неї поганий настрій то і людям треба спортити а про здачу я мовчу шоферу в руки ліпше недодати чим у касі залишати!

prominchykДата: Середа, 19.03.2014, 22:56 | Повідомлення # 8
Рядовий
Репутація: 0
хамки і грубіянки!!! Скільки їздила різними місцями такого ставлення ніде не бачила, а про телефон це взагалі окрема тема! Ніколи добре не дізнаєшся шо до чого!ще й декілька разів брехали! управу на них треба знайти.

ЧеснийДата: Четвер, 10.04.2014, 02:42 | Повідомлення # 9

ніколи не здають

ГістьДата: Неділя, 10.08.2014, 14:09 | Повідомлення # 10

Якось їхала автобусом Київ - Верховина і мала дуже "гарні" враження (перевізник " Караван"). Водії - хами, по дорозі на Київ заїхали на шиномонтаж, ремонтувались хвилин сорок !!! потім заїхали в Коломию. Зупинка 15 хв., вже маємо від"їзджати, як в автобус забігає наш водій, хапає біту і погнався за якимось хлопцем, чоловіки його відтягнули..... потім цей знервований водій сів за кермо ( а не напарник!!!). І на довершення всю ніч горланив телевізор... І після такої приємної подорожі я з вокзалу поїхала на роботу... Можете уявити, яким у мене був робочий день...

FridaДата: Вівторок, 18.10.2016, 12:06 | Повідомлення # 11
Рядовий
Репутація: 0
Цитата Гість ()
в автобус забігає наш водій, хапає біту і погнався за якимось хлопцем, чоловіки його відтягнули..... потім цей знервований водій сів за кермо ( а не напарник!!!)

Жах! Це тріллер якійсь! Але цілком очікувана поведінка, нажаль. Таке трапляється  щоденно, шкода, що з нами...

Верховина-Форум » Верховино, світку ти наш » Автовокзал "Верховина" » Чи здають Вам решту, при покупці квитка в касі? (Чи здають Вам решту, при покупці квитка в касі?)
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Опції повідомлення:
Код безпеки:

Часткове або повне поширення інформації, розміщеної на сайті рідного міста verchovyna.at.ua, дозволяється у випадку прямого посилання на нього!